Gratis proefles - klik hier   Vergadering, symposium of congres? Receptie, diner of galafeest? www.vechthuis.nl

Waar wonen studenten?

  

Actueel

Nieuws
19.06.2013

Leerlingen Ibn Ghaldoun loten mee bij fixusstudies

Bij studies met centrale loting is eigenlijk een cijferlijst nodig, maar hogescholen tonen coulance.
    Nieuws
    19.06.2013

    HU ondertekent energieconvenant

    In navolging van dertien grote bedrijven en instellingen.
      Nieuws
      19.06.2013

      Diploma halen: digitaal in Groot-Brittanië

      Een complete opleiding kost wel tussen de veertien- en achttienduizend euro per jaar.
        Nieuws
        19.06.2013

        MIT wil naar Amsterdam

        Prestigieuze Amerikaanse universiteiten willen graag een technologisch kennisinstituut oprichten in Amsterdam.
          Nieuws
          19.06.2013

          Onderwijsbond: 'Wij zijn echt weg'

          Algemene Onderwijsbond is niet van plan terug te keren naar de onderhandelingstafel.
            Nieuws
            19.06.2013

            'Ga toch fietsen'

            Weggeefactie van fietsen en fietslampjes om mensen uit de bus en op de tweewieler naar De Uithof te krijgen.

            Nieuws
            19.06.2013

            Debatteren tussen het beton

            Het was een bijzondere bijeenkomst, het eerste Utrecht Science Park Kennisdebat. In de hoek van de parkeergarage, tussen het beton.
            Nieuws
            19.06.2013

            Wageningen Universiteit en HU het duurzaamst

            In de ranglijst 'Sustainabul'.
              Nieuws
              19.06.2013

              Honkvaste hbo’ers vlot naar diploma

              Vooral vertraging door wisseling van studie.
                Nieuws
                18.06.2013

                Bussemaker gaat verder zonder AOb

                Nationaal onderwijsakkoord komt er ook zonder Onderwijsbond.

                  15.09.2010

                  Plan: Natuur en Techniek naar De Uithof

                  Het college van bestuur wil op termijn alle locaties van de faculteit Natuur en Techniek (FNT) verplaatsen naar De Uithof.

                  Ook moet er een bestuursgebouw verrijzen op het universiteitsterrein en wordt de faculteit Gezondheidszorg vernieuwd. Deze voornemens staan in het nieuwe huisvestingsplan van de hogeschool.

                  Het geplande vertrek van de FNT naar De Uithof is opmerkelijk omdat de locatie Oudenoord 700 (foto) twee jaar geleden grootscheeps is vernieuwd en gerenoveerd, terwijl ook Nijenoord 1 een opknapbeurt heeft ondergaan.  

                  Eerder was al bekend dat alle ondersteunende diensten (grotendeels ondergebracht in Oudenoord 330/340) en het Institute for Life Sciences and Chemistry (nu gehuisvest in de FC Dondersstraat) binnen enkele jaren naar De Uithof zouden verhuizen. Onderzocht wordt hoeveel ruimte de HU voor de concentratie in De Uithof nodig heeft en wat de kosten van de bouwplannen zijn.

                  Verder wordt in de nota geopperd om het aantal restaurants, mediatheken en servicebalies te beperken. Per cluster gebouwen kan bijvoorbeeld één centraal restaurant komen. Ook wil het college dat studenten en docenten meer gebruik maken van lokalen en studieplekken buiten de eigen faculteit. Daartoe zouden de grootte en inrichting zoveel mogelijk hetzelfde moeten zijn.

                  De centrale medezeggenschapsraad (CMR) heeft 8 september met een minimale meerderheid ingestemd met het beleidsdocument. De concrete uitwerking van de plannen wordt nog aan de raad voorgelegd.

                  You are here