Gratis proefles - klik hier   Vergadering, symposium of congres? Receptie, diner of galafeest? www.vechthuis.nl

  

Actueel

Nieuws
22.05.2013

Utrecht goed vertegenwoordigd bij Almanak Awards

23 verenigingen strijden om finaleplek op 13 juni.
    Nieuws
    22.05.2013

    Veel tevreden klanten Sodexo, maar prijs is te hoog

    38 procent van de gebruikers vindt de prijs voor eten en drinken te hoog.
      Nieuws
      22.05.2013

      LSVB: 'Medezeggenschap hbo in kinderschoenen'

      Studentraadsleden in het hbo krijgen minder dan de helft van wat ze op de universiteit krijgen. De HU scoort net iets boven het gemiddelde.
        Nieuws
        22.05.2013

        Hulp voor ondernemende studenten

        Incubator UtrechtInc komt met afdeling voor studenten.
          Nieuws
          22.05.2013

          30 Syrische studenten één jaar welkom

          Wie zijn studie door de burgeroorlog moet afbreken, mag deze komen afmaken in Nederland.
            Nieuws
            22.05.2013

            Veiling door Alpe d’HuZes-team

            Boekenbeurs, veiling en stoelmassages op donderdag 23 mei aan de faculteit Economie en Management.
              Nieuws
              21.05.2013

              CampusDoc raakt uitverkocht

              Acht documentaires door HU-studenten zullen op 2 juni in Louis Hartloper Complex worden vertoond.
                Nieuws
                16.05.2013

                Laurens Vreekamp winnaar Docent van het Jaar

                UPDATE: Nu met video en foto's: wat doet de winnende docent met het prijzengeld? Kroketten kopen??
                Nieuws
                16.05.2013

                Hiphopper Dr. Dre doneert miljoenen aan universiteit

                De gift is bedoeld voor het optuigen van de ‘USC Jimmy Lovine and Andre Young academy'.
                  Nieuws
                  16.05.2013

                  Team Freshmen in finale Jong Ondernemen

                  Duurzame lavasteen helpt achttal aan finaleplek.

                    De beste hogescholen, ranglijst 2012
                    Nieuws
                    26.09.2012

                    Elsevier: Hogeschool Utrecht nauwelijks verbeterd

                    De Hogeschool Utrecht - vorig jaar hekkensluiter met elf procent op de ranglijst van weekblad Elsevier - heeft zich op de nieuwe lijst van beste hogescholen nauwelijks verbeterd.

                    Slechts bij acht van de 67 beoordeelde opleidingen (twaalf procent) zijn studenten bovengemiddeld tevreden. Wel laat Utrecht de door reorganisaties geteisterde Hogeschool Van Hall Larenstein achter zich (acht procent) en ook de Hogeschool Inholland: bij slechts twee van de 68 beoordeelde opleidingen (drie procent) zijn studenten daar bovengemiddeld tevreden.

                    De Christelijke Hogeschool Ede en de NHTV Breda zijn volgens de nieuwe ranglijst van weekblad Elsevier de beste hogescholen. Van de grote hbo-instellingen is Avans de winnaar.

                    Deze hogescholen hebben relatief de meeste opleidingen waarover studenten ‘bovengemiddeld tevreden’ zijn. Specifieke vragen over bijvoorbeeld docenten, het onderwijsprogramma, faciliteiten en organisatie, zijn niet meegewogen in de ranglijst.

                    De Christelijke Hogeschool Ede voert de lijst fier aan: daar scoren negen van de tien opleidingen – dus negentig procent – bovengemiddeld. De NHTV Breda en de Gereformeerde Hogeschool volgen met 83 en tachtig procent.

                    Avans Hogeschool steekt met kop en schouders boven de andere brede hogescholen uit. Bij zeventig procent van de opleidingen zijn studenten bovengemiddeld tevreden. Van het peloton achtervolgers scoren Zuyd Hogeschool (47 procent), Hanzehogeschool (44 procent), Saxion (33 procent), Fontys (32 procent), Stenden en de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (beide dertig procent) aanzienlijk minder.

                    De Hogeschool van Amsterdam doet het opmerkelijk beter dan vorig jaar. Studenten zijn daar nu bovengemiddeld tevreden over een kwart van de opleidingen tegen twaalf procent vorig jaar. Daarmee passeert Amsterdam de Hogeschool Rotterdam (24 procent), Windesheim (23 procent) en de Haagse Hogeschool (19 procent).

                    Elsevier gebruikt de studentenoordelen uit de jongste Nationale Studenten Enquête van onderzoeksbureau ResearchNed, die jaarlijks onder alle studenten wordt verspreid.

                     

                    You are here