Contact

Welkom bij Trajectum Online, het journalistiek onafhankelijk platform voor Hogeschool Utrecht. We bieden ruimte aan stagiaires en freelancers, ervaren of nog in opleiding. Naast studenten journalisten kunnen ook (aanstaande) professionals met andere opleidingen en achtergronden een bijdrage leveren.

Trajectum maken we samen met jullie, studenten en medewerkers van Hogeschool Utrecht. Idee├źn, tips, foto’s en video’s van de hogeschool zijn dan ook altijd welkom! Je kan ons altijd mailen.

E-mail: trajectum@hu.nl

Padualaan 101
3584 CJ Utrecht

Adverteren? Lees hier meer informatie.
Het archief van onze nieuwsbrief is hier te vinden.

FacebookTwitterInstagram

Trajectum Online bestaat uit een redactie die werkt volgens het redactiestatuut.
Daarnaast ziet de redactieraad toe op naleving van dit statuut.

Redactie

Janny Ruardy
Hoofdredacteur
janny.ruardy@hu.nl
06 40728503

Gerard Rutten
Redacteur
gerard.rutten@hu.nl
06 42246590
twitter.com/gerardrutten

Marc Janssen
Eindredacteur
marc.janssen@hu.nl
06 51044062

Nettie Peters
Service
nettie.peters@hu.nl
06 41621033

Maarten Nauw
Webredacteur
maarten.nauw@hu.nl

Esmee Louwman
Redacteur
esmee.louwman@hu.nl

Redactieraad: Alex Beishuizen, Martijn Grul, Reint Jan Renes, Aleid Truijens, Stef Verhoeven en Hendrien van de Weert.

Hoger Onderwijs Persbureau (HOP): Trajectum is aangesloten bij het Hoger Onderwijs Persbureau. Het copyright van de artikelen die Trajectum publiceert van het HOP, ligt bij het Hoger Onderwijs Persbureau.