Contact

Trajectum

is het onafhankelijk journalistiek online platform voor Hogeschool Utrecht.

E-mail: trajectum@hu.nl

Bezoekadres:
Padualaan 101
3584 CJ Utrecht

Adverteren? Kijk even op onze advertentiepagina

Nieuwsbrief ontvangen? Meld je aan door een lege e-mail te sturen naar nieuwsbrief.trajectum@hu.nl.
Klik hier voor het nieuwsbrief archief.

Like de Trajectum Facebook pagina
Volg Trajectum op Twitter en Instagram

 

Redactie

Gerard Rutten

Redacteur

Gerard Rutten
gerard.rutten@hu.nl
tel 06 42246590
twitter.com/gerardrutten

Nettie Peters

Service

Nettie Peters
nettie.peters@hu.nl
tel 06 41621033

Marc Janssen

Eindredacteur

Marc Janssen
marc.janssen@hu.nl
tel 06 51044062

Janny Ruardy

Hoofdredacteur

Janny Ruardy
janny.ruardy@hu.nl
tel 06 40728503

Maarten Nauw

Webredacteur

Maarten Nauw
maarten.nauw@hu.nl

 

HOP: Trajectum is aangesloten bij het Hoger Onderwijs Persbureau. Het copyright van de artikelen die Trajectum publiceert van het HOP, ligt bij het Hoger Onderwijs Persbureau.

Redactieraad: Alex Beishuizen, Reint Jan Renes, Aleid Truijens, Stef Verhoeven, Hendrien van de Weert, Martijn Grul