Contact

Trajectum

is het onafhankelijk medium voor Hogeschool Utrecht.

E-mail: trajectum@hu.nl

Bezoekadres:
Bolognalaan 101
3584 CJ Utrecht

Adverteren? Kijk even op onze advertentiepagina.
Verschijningsdata magazine: Bekijk ons overzicht.

Nieuwsbrief ontvangen? Meld je aan door een lege e-mail te sturen naar nieuwsbrief.trajectum@hu.nl.
Klik hier voor het nieuwsbrief archief.

Like de Trajectum Facebook pagina
Volg Trajectum op Twitter

Het magazine verschijnt viermaal per jaar, de site brengt dagelijks nieuws, columns en achtergronden.

 

Redactie

Gerard Rutten

Nieuwsredacteur

Gerard Rutten
gerard.rutten@hu.nl
tel 06 42246590
twitter.com/gerardrutten

Nettie Peters

Serviceredacteur

Nettie Peters
nettie.peters@hu.nl
tel 06 41621033

Marc Janssen

Eindredacteur

Marc Janssen
marc.janssen@hu.nl
tel 06 51044062

Janny Ruardy

Hoofdredacteur

Janny Ruardy
janny.ruardy@hu.nl
tel 06 13581830

Maarten Nauw

Webredacteur

Maarten Nauw
maarten.nauw@hu.nl

 

Fotografie Trajectum Magazine: Kees Rutten

HOP: Trajectum is aangesloten bij het Hoger Onderwijs Persbureau. Het copyright van de artikelen die Trajectum publiceert van het HOP, ligt bij het Hoger Onderwijs Persbureau.

Redactieraad: Alex Beishuizen, Sebastiaan Hameleers, Thianna Noordzij, Reint Jan Renes, Aleid Truijens, Stef Verhoeven, Hendrien van de Weert

Abonnement: Neem contact op met Nettie Peters. Mail: nettie.peters@hu.nl. Of bel: 06 41621033